Kalendarz wydarzeń

Brak wydarzeń

Reklama

MAXX CLUB - Tuchola

Ocena: Brak ocen

Informacje o klubie

NazwaMAXX CLUB
Adresul. Świecka 68a
Strona wwwhttp://www.maxxclub.com/
E-mailmaxx@maxxclub.com


"Klub wystartował 1 maja 2002 roku. Jest jedynym klubem w Tucholi o takim charakterze. Czynny przez cały tydzień od 17-tej jako PUB. W piątki i soboty rezydent klubu DJ eSTREND zapewni wam niezapomnianą zabawe przy różnorodnej muzyce taneczno-technicznej. Muzyka którą gramy przeznaczona jest do szerokiego grona odbiorców, same znane przeboje ze światowych list przebojów. Klub jest monitorowany, ma skuteczną ochronę i posiada dobrze chroniony parking strzeżony. Bary obsługiwane są przez sympatyczną obsługę.

W swoim okresie działalności w klubie gościli ludzie znani z ekranu TV (np. uczestnicy BAR-u, BIG BROTHER, STRONG MAN), również najlepsi DEE JAY-e (DJ QBA mistrz polski prezenterów dyskotek, DJ HAZEL wicemistrz europy, DJ ALIEN....). Organizowaliśmy również występy erotyczne - walki w kisielu, oleju, miss mokrego podkoszulka, miss i mister jędrnych pośladków... W klubie panuje fajna atmosfera i dobra zabawa.

--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Klub wystartował 1 maja 2002 roku. Maxx jest jedynym klubem w Tucholi o takim charakterze. Jest on czynny przez cały tydzień od 17-tej jako pub, natomiast w piątki i soboty odbywają się imprezy. Rezydent klubu - DJ sTrend zapewnia niezapomnianą zabawe przy różnorodnej muzyce klubowej. Lokal jest w pełni monitorowany oraz posiada skuteczną ochronę. Dodatkową zaletą tego miejsca jest sympatyczna obsługa przy barach oraz niesamowita atmosfera."

Zdjęcia z klubu


Najnowsze galerieKomentarze
Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję